Naujienos 2022-2023

Kelmės „Kražantės” progimnazijos Liolių skyriaus 1-7 klasių mokiniai, IUG, PUG ugdytiniai ir mokytojai surengė pilietinę akciją „Atmintis gyva, nes liudija”. Akcijos tikslas – paminėti Laisvės gynėjų dieną, puoselėti  pilietines, patriotines nuostatas, priminti skaudžiausius Lietuvos istorijos įvykius. (daugiau>>>)
       Atėjo žinia, kad mus žada aplankyti Kalėdų senelis. Ruošėmės, puošėmės, vaidinome, dainavome, darėme žibintus. Pakvietėme į šventę visus tėvelius, broliukus ir sesutes. Mokiniai pasirinko savo mėgstamus personažus. (daugiau>>>)

Vis pilnėjantys sniego patalai, vis labiau spaudžiantis šaltukas,  pirmoji uždegta Advento žvakė primena, kad artėja stebuklų metas – Kalėdos.  Kad šių švenčių laukimas būtų prasmingas, Kelmės „Kražantės“ progimnazijos Liolių skyriaus 5-7 klasių mokiniai, jų vadovės Irena ir Danguolė, socialinė pedagogė Rita, tikybos mokytoja Daiva, skyriaus vedėja Lina, mokinių mamos Inga, Kristina, Silva, Virginija, Jurgita, Rima vieną snieguotą rytą išvyko ekskursiją į pajūrį. (daugiau>>>)
       Viskas šiame pasaulyje keičiasi, tačiau kaip malonu, kad yra pastovių dalykų:  Adventas, Kūčios, Kalėdos. O dar maloniau, kad gražiausių metų švenčių tradicijos gyvos ir vis labiau puoselėjamos Kelmės „Kražantės“ progimnazijos Liolių skyriuje. (daugiau>>>)
       Kelmės „Kražantės“ progimnazijos Liolių skyrius gali pasidžiaugti po dvejų metų pertraukos atgaivintu rajono pradinių klasių mokinių sporto renginiu „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Varžybas organizavo skyriaus pradinių klasių mokytojos Dalia Savickienė, Jūratė Bialaglovienė, Asta Aleksandravičienė, socialinė pedagogė Rita Tamošaitienė, mokytojos padėjėja Agnė Ulskienė, dailės mokytoja Jolanta Meškauskienė ir skyriaus vedėja Lina Dzimidienė. (daugiau>>>)
       „Kražantės“ progimnazijos Liolių skyriuje buvo paminėta Tolerancijos diena. Šių metų tolerancijos simbolis yra namas. Skyriaus socialinė pedagogė Rita Tamošaitienė sukūrė didelį gražų namą - stendą, bet be langų. Namas be langų tamsus ir liūdnas, todėl mokinių buvo paprašyta nupiešti ir įklijuoti namui langelius. (daugiau>>>)
       Liolių bibliotekoje lapkričio mėn. veikia Liolių socialinės globos namų gyventojo Gintauto Liaudanskio darbų paroda, į kurią miestelio bibliotekininkės Silvos Pakatilienės buvo pakviesti ir Kelmės „Kražantės“ progimnazijos Liolių skyriaus 6 klasės mokiniai. (daugiau>>>)
       Medžius ir krūmus ruduo nudažė margaspalviais dažais. (daugiau>>>)
       Lietuva – viena iš tų krikščioniškų šalių, kurioje pagarba mirusiesiems išreiškiama ne tik maldomis, bet ir kruopščiai tvarkant bei puošiant kapus. Kaip ir kiekvienais metais artėjant Visų Šventųjų bei mirusiųjų pagerbimo dienai – Vėlinėms, Kelmės „Kražantės“ progimnazijos Liolių skyriaus 5-7 kl. mokiniai kartu su skyriaus vedėja Lina Dzimidiene, mokytoju Antanu Kubiliumi ir socialine pedagoge Rita Tamošaitiene  išskubėjo į miestelio kapines tvarkyti apleistų kapų. (daugiau>>>)
       2022 metų spalio 25 dieną tautos referendumu priimtai Lietuvos Respublikos Konstitucijai sukako 30 metų. Šia proga Kelmės Kražantės progimnazijos Liolių skyriaus 5-7 klasių mokiniai dalyvavo Liolių miestelio bibliotekoje... (daugiau>>>)
       Visą savaitę 1-7 klasių mokiniai, PUG ir IUG, visos dienos grupės ugdytiniai rinko rudens gėrybes. Štai ir atėjo penktadienis. Visi kibo į darbą ir pabandė sukurti rudens  paveikslą lėkštėje. Jiems padėjo klasių vadovai. (daugiau>>>)
       Pilnavertis maistas – sveikatos šaltinis, todėl pasaulinė košės diena buvo paminėta ir Kelmės „Kražantės“ progimnazijos Liolių skyriuje. (daugiau>>>)
       Auksiniais lapų kilimais į mokyklą atskubėjo Mokytojo diena. Rudens spalvų motyvais, mokytojų Jūratės, Jolantos, Ritos, Albinos dėka, pasipuošė mokyklos koridoriai ir fojė, 5-7 klasių mokiniai surengė rudens puokščių parodą „Spalvotas ruduo“. (daugaiau>>>)
       VšĮ Kelmės sporto centre vyko rajono lavinimo mokyklų lengvosios atletikos rudens kroso varšybos. Dalyvavo iš visų mokyklų išrinkti geriausi bėgikai. Mūsų mokyklai atstovavo  3-os klasės mokiniai: E. Kičenkaitė ir P. Talandis, 4-os klasės mokinys D. Šileikis,6 klasės mokiniai: N. Sirtautas ir R. Rusakaitė, 5 klasė-A. Kvietkutė ir E. Rimšaitė, 7 klasė- K. Sirtautas. Juos į varžybas vežė fizinio ugdymo mokytojas A. Kubilius. (daugiau>>>)
       Visą savaitę  ,,Kražantės“ progimnazijos Liolių skyriaus 1-7 klasių mokiniai rinkosi į stadioną bei į sporto salę rytiniai mankštai. Ugdytiniai pritariant muzikai, atliko įvairius fizinius pratimus, bėgo ir žingsniavo   prieš pamokas rytines mankštas sporto salėje ir lauke, atliko įvairius fizinius pratimus, bėgo ir žingsniavo 2 ratus. (daugiau>>>)
       Renginys vyko ,,Kražantės“ progimnazijos Liolių skyriuje. Jį pristatė soc. pedagogė R. Tamošaitienė.  Visą savaitę prieš renginį 1-4 klasių mokiniai, PUG  ugdytiniai piešė piešinius tema ,,Saugus eismas”. (daugiau>>>)

Sustos rugsėjis prie mokyklos slenksčio

Atvers  duris, pakvies vaikus

Ateikite, čia raidės žydi, čia išminties šviesus dangus

Šiais eilėraščio žodžiais esami ir būsimi Liolių mokyklos mokiniai, visi jų tėveliai ir seneliai, mokyklos darbuotojai ir svečiai buvo pakviesti į 2022- 2023 m.m. rugsėjo 1-osios šventę „Žinios- mūsų ateitis“.
       Pirmiausia visi nuskubėjo  į Šv. Mišias už mokyklos bendruomenę Liolių Šv. Apaštalų Simono ir Judo Tado parapijos bažnyčioje. Po mišių visų laukė Liolių mokykla, papuošta pradinių klasių mokytojos J. Bialaglovienės, socialinės darbuotojos R. Tamošaitienės.
       Renginys prasidėjo vidiniame kiemelyje mokytojos D. Viršilienės paruoštu 6-7 klasių mokinių eilėraščių montažu. Sveikinimo žodžius tarė Kelmės „Kražantės‘‘ progimnazijos  direktorė Simėnienė, Tarybos narys A. Brazas, Kelmės „Kražantės‘‘ progimnazijos Liolių skyriaus vedėja L. Dzimidienė. Po renginio mokiniai ir jų tėveliai išskubėjo į Laisvės pamoką: klasės vadovų, mokinių ir jų tėvelių susitikimą.