Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla
 
 
 
 

Lietuviškai

Naujienos 2019-2020


     Žalpių krašto muziejuje vyko Liolių pagrindinės mokyklos 7-8-9 klasių mokinių integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka "Żymiausi krašto žmonės", kurią organizavo Liolių pagrindinės mokyklos mokytojai L. Dzimidienė, H. Pocius, G. Macaitienė. (daugiau>>>)    Vasario 27 d. Liolių pagrindinėje mokykloje jau antrus metus vyksta Lietuvos mažųjų žaidynės. Šiandiena ikimokyklinės grupės mokytoja I. Burneckienė ir padėjėja J. Bielskienė organizavo varžybas, kuriuose dalyvavo Liolių mokyklos ir Maironių skyriaus ugdytiniai, bei sudaryta tėvelių komanda. (daugiau>>>)


     Kelmės rajono Liolių pagrindinės mokyklos ketvirtos klasės linksmoji mankštelė buvo puikiai įvertinta. Džiugu, kai tavo darbas lieka pastebėtas. Tikiuosi, kad turint tokį šaunų kolektyvą, dar bus galima ką nors įdomaus ir naudingo nuveikti. (daugiau>>>)     Vykdant Erasmus+ projekto „Mokymas/-is su intelektiniais žaidimais" veiklas, Liolių pagrindinės mokyklos 4 mokiniai ir 2 mokytojos išvyko į savaitės trukmės vizitą Turkijoje. (daugiau>>>)
    Vykdant tarptautinio Erasmus+ projekto „Mokymas/-is su intelektiniais žaidimais“ veiklas, Liolių pagrindinėje mokykloje sukurta erdvė, kurioje mokiniai galės žaisti įvairius intelektinius žaidimus. Loginių žaidimų kabinetas įrengtas mokinių Poilsio kambaryje, tad nuo šiol ši erdvė bus skirta ne tik poilsiui, savarankiškam mokymuisi, bet ir žaidimams. (daugiau>>>)Sausio 13-osios minėjimas


   2019 m. gruodžio 17 d. 5-9 klasių mokiniai lankėsi Kelmės r. Žemaitės bibliotekos inovatyviose erdvėse. Išvykos tikslas – susipažinti su moderniomis priemonėmis, interaktyviomis technologijomis ir išmokti jomis naudotis, vykdant tarptautinio Erasmus+ projekto „Mokymas/is su intelektiniais žaidimais“ veiklas. (daugiau>>>)


   „Atėjus ramybės, susikaupimo ir laukimo metui – Adventui, įsileiskime į savo širdis meilę ir gailestingumą, atjautą ir supratimą, kiekvienas būkime vilties ir šviesos nešėjai“, - šiais prašymo žodžiais prasidėjo tradicinis Advento rytmetys Liolių pagrindinėje mokykloje. Renginyje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė bei Maironių skyriaus mokiniai ir mokytojai. (daugiau>>>)


    Nuo ankstyvo ryto Liolių pagrindinėje mokykloje skambėjo garsus vaikų juokas, klegesys bei sirgalių šūksniai. Joje jau ketvirtą kartą vyko Kelmės rajono pradinių klasių metodinis renginys - sporto varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kurio tikslas - priminti, kad sportas bei fizinis aktyvumas stiprina sveikatą, gerina nuotaiką, o sportuoti ir judėti būtina kuo daugiau ir dažniau. (daugiau>>>)


   Liolių pagrindinė mokykla garsėja aktyvia sportine veikla, nuolat tobulina mokinių sportinį meistriškumą ir siekia geriausių rezultatų, todėl jau antri metai dalyvauja olimpinių vertybių ugdymo programoje „Olimpinė karta“. (daugiau>>>)
   Organizacija „Unicef“, kuri rūpinasi vaikų teise gyventi pilnavertį gyvenimą ir teikia humanitarinę pagalbą visame pasaulyje, lapkričio 20–ąją  mini pasaulinę vaikų dieną. Ta proga daugelyje organizacijų, įstaigų yra organizuojami renginiai, skirti atkreipti dėmesį į vaikų problemas, tokias kaip maisto stygius, ligos, dėl stichinių nelaimių prarasti namai, švietimo prieinamumo stoka. (daugiau>>>)


    Liolių pagrindinėje mokykloje organizuota aktyvi, turininga veikla ir turtinga gėrybėmis , kultūrinei, pažintinei veiklai skirta diena. Ji prasidėjo paskaita apie subalansuotą mitybą, kurią vedė sveikatos specialistė Regina Legeckienė. Paskaitos metu buvo priminta mitybos piramidė, akcentuota mitybos svarba organizmo bendrai būsenai, mitybos principai. (daugiau>>>)


    2019 metais Liolių pagrindinė mokykla dalyvavo Neformaliojo švietimo centro rengtame respublikiniame projekte „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ ir laimėjo dešimt kineziterapijos užsiėmimų 1-9 kl. mokiniams. (daugiau>>>)
   Minint Savivaldos dieną, Liolių pagrindinės mokyklos Mokinių Taryba su mokytoja Gene Macaitiene lankėsi Kelmės rajono savivaldybėje. Vicemeras Egidijus Ūksas mokiniams pristatė rajono Tarybos veiklą, supažindino su savivaldybės darbo struktūra, specifika. (daugiau>>>)
   Spalio 11 d. Liolių pagrindinė mokykla prisijungė prie visoje Europoje švenčiamos šventės „Erasmus Days" (www.erasmusdays.eu ), kurios metu mokyklos bendruomenei buvo pristatytas tarptautinis mokyklų partnerysčių projektas „Mokymas/-is su intelektiniais žaidimais". (daugiau>>>)    Liolių pagrindinė mokykla, Kelmės rajono savivaldybės administracija, Liolių miestelio bendruomenė ir socialinės globos namai pagal Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės įgyvendinamą „Vietos plėtros – 2016-2023 metų strategiją“ parengė ir įgyvendino projektą „Rekreacinės zonos sukūrimas Liolių miestelyje“. (daugiau>>>)


    Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka, vykdydama projektą ,, Kūrybinės improvizacijos vaikams‘‘( rėmėja Lietuvos kultūros taryba) pakvietė ir mus Liolių pagr. Mokyklos Maironių skyriaus pradinukus. Taip pradinių klasių mokytojos J. Gečienė, A. Aleksandravičienė ir padėjėja J. Limantienė su 1- 4 klasių mokiniais dalyvavo Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešojoje bibliotekoje, vykusioje integruotoje fizinio ugdymo pamokoje ,,Judesys+iliustracija‘‘. (daugiau>>>)

   Rugsėjo mėnesiui įpusėjus, Liolių pagrindinėje mokykloje vyko prevencinis renginys „Augu sveikas ir saugus“. Renginio tikslas - priminti mokiniams saugaus elgesio gatvėje, važiuojant autobusu, dviračiu taisykles.(daugiau>>>)
   Rugsėjis vėl dovanojo gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę Liolių pagrindinėje mokykloje.
   Šventė tradiciškai prasidėjo Liolių miestelio bažnyčioje, kur klebonas Algimantas Žibėnas aukojo šv. Mišias už mokytojus, mokinius, jų tėvelius ir visą mokyklos bendruomenę.(daugiau>>>)Šalutiniai puslapiaiBiudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 31
Liolių miestelis
LT-86232 Kelmės r. sav.
Kodas 290096550
El. paštas lioliumokykla@gmail.com
Tel. (8 427) 44 214


Pamokų laikas
1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.15-12.00
5. 12.30-13.15
6. 13.25-14.10
7. 14.20-15.05


 
 
 
 

Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla