Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla
 
 
 
 

Lietuviškai

Lapkričio mėnuoSporto renginys „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

       Nuo ankstyvo ryto Liolių pagrindinėje mokykloje skambėjo garsus vaikų juokas, klegesys bei sirgalių šūksniai. Joje jau ketvirtą kartą vyko Kelmės rajono pradinių klasių metodinis renginys - sporto varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kurio tikslas - priminti, kad sportas bei fizinis aktyvumas stiprina sveikatą, gerina nuotaiką, o sportuoti ir judėti būtina kuo daugiau ir dažniau.
       Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos Jūratė Bialaglovienė, Dalia Savickienė, Aušra Baltrušaitienė ir fizinio ugdymo mokytojas Antanas Kubilius. Į varžybas atvyko Vaiguvos Vlado Šimkaus ir Elvyravos pagrindinių mokyklų, Pakražančio gimnazijos, Kelmės specialiosios ir Liolių pagrindinės mokyklos Maironių skyriaus komandos. Šventė prasidėjo mokyklos direktoriaus Alberto Pumpučio sveikinimo žodžiais, Liolių seniūnijos seniūnės Ramintos Kazlauskienės palinkėjimais bei iškilminga visų dalyvių rikiuote ir prisistatymo šūkiais, kuriuos palydėjo skambantis maršas.

       Renginio dalyviai rungtyniavo 7-iose estafetėse, kurių metu demonstravo judrumą, taiklumą ir greitą orientaciją. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad geriausiai sekėsi Elvyravos pagrindinės mokyklos komandai, kuri ir tapo varžybų nugalėtoja. Jai įteikta taurė. Antrą vietą iškovojo Liolių pagrindinės mokyklos, o trečią - Vaiguvos Vlado Šimkaus mokyklos pradinukai. Šių vietų laimėtojai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Atskiromis nominacijomis apdovanotos ir kitos komandos: DRAUGIŠKIAUSIA – Pakražančio gimnazijos, JUDRIAUSIA – Maironių skyriaus, STILINGIAUSIA - Kelmės specialiosios mokyklos. Buvo įteiktas ir specialus seniūnės R. Kazlauskienės prizas, kuris atiteko Kelmės specialiosios mokyklos mokiniams. Visuomenės sveikatos biuras visus dalyvius apdovanojo gertuvėmis, neatsiejamu šiuolaikinio, sveikai gyvenančio žmogaus atributu, o sveikatos priežiūros specialistė Regina Legeckienė visus vaišino naminiais sausainiais. Be dovanos neliko nė viena komanda. Mokyklos direktorius Albertas Pumputis taip pat apdovanojo šventės organizatorius ir  dėkojo rėmėjams.
       Džiugu, kad turėjome galimybę dalyvauti tokiame renginyje, kuriame buvo galima ne tik įnirtingai kovoti dėl prizų bei diplomų, bet ir puikiai praleisti laiką, susirasti naujų draugų, aktyviai pasportuoti. Juk aktyvi veikla bei nuolatinis judėjimas – geros savijautos garantas. Būkime drąsūs, stiprūs ir vikrūs.


Mokytoja Jūratė Bialaglovienė

Šalutiniai puslapiaiBiudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 31
Liolių miestelis
LT-86232 Kelmės r. sav.
Kodas 290096550
El. paštas lioliumokykla@gmail.com
Tel. (8 427) 44 214


Pamokų laikas
1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.15-12.00
5. 12.30-13.15
6. 13.25-14.10
7. 14.20-15.05


 
 
 
 

Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla