Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla

Lietuviškai

„Olimpinės kartos“ projektas

„Olimpinės kartos“ projekto savaitė Liolių pagrindinėje mokykloje

Liolių pagrindinė mokykla garsėja aktyvia sportine veikla, nuolat tobulina mokinių sportinį meistriškumą ir siekia geriausių rezultatų, todėl jau antri metai dalyvauja olimpinių vertybių ugdymo programoje „Olimpinė karta“.
       Įgyvendinant šį projektą, visą savaitę (lapkričio 11-15 dienomis) buvo organizuojamos įvairios veiklos: olimpinių žiedų gaminimas, olimpinio plakato piešimas, pradinių klasių Olimpinė diena, kurios metu buvo renkamas sportiškiausias mokinys ir mokinė bei 5-9 klasių taikliausio mokinio ir mokinės rinkimai.
       Apibendrinamajame renginyje „Olimpinė diena“, kurį organizavo fizinio ugdymo vyr. mokytojas Antanas Kubilius, mokyklos direktorius Albertas Pumputis pristatė atvykusius  svečius:  Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos komandą ir kūno kultūros mokytoją Alvydą Andriulį, Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos prezidentą Bronislovą Vyšniauską su dviem jaunais sunkiosios atletikos sportininkais. Direktorius visiems šventės dalyviams linkėjo olimpinio ryžto siekti geriausių rezultatų bei ieškoti savęs fizinėje veikloje. Olimpinės dienos proga sėkmės ir užsispyrimo linkėjo Liolių seniūnijos seniūnė Raminta Kazlauskienė.

Olimpinė diena prasidėjo visų dalyvių eisena į miestelį ir kvietimu į varžybas bei projekto „Olimpinė karta“ pristatymu. Eisenos metu buvo nešamas Olimpinis deglas, žiedai  ir Liolių mokyklos bei Olimpinė vėliavos. Sunkiosios atletikos federacijos prezidentas Bronislovas Vyšniauskas papasakojo apie savo sportinės veiklos pasiekimus bei savo kelią į sportą. Jaunieji sportininkai pademonstravo įvairius sunkiosios atletikos pratimų technikos atlikimo būdus.
       Po to vyko salės futbolo 5x5 varžybos, kuriose dalyvavo merginų ir vaikinų komandos. „Olimpinės savaitės“ kulminacija- savaitės pasiekimų aptarimas, apdovanojimai. Apdovanojimus olimpinės savaitės nugalėtojams įteikė ir olimpinių aukštumų linkėjo mokyklos direktorius Albertas Pumputis ir Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos prezidentas Bronislovas Vyšniauskas. Šventės pabaigoje mokyklos direktorius A. Pumputis padėkojo sunkiosios atletikos federacijos prezidentui Bronislovui Vyšniauskui ir jauniesiems svečiams iš Klaipėdos už savo sporto šakos populiarinimą ir pasirodymą mokyklos olimpinės dienos finaliniame renginyje. Jiems įteiktos atminimo dovanos su mokyklos simbolika.
      „Olimpinė diena“ propagavo sveiką gyvenimo būdą, formavo kūrybingą, harmoningą ir atsakingą asmenybę, stiprino sveikatą.

„Olimpinės kartos“ koordinatorius, fizinio ugdymo vyresn. mokytojas Antanas Kubilius

Biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 31