Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla
 
 
 
 

Lietuviškai

Rugsėjo mėnuoProjektas įgyvendintas

       Liolių pagrindinė mokykla, Kelmės rajono savivaldybės administracija, Liolių miestelio bendruomenė ir socialinės globos namai pagal Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės įgyvendinamą „Vietos plėtros – 2016-2023 metų strategiją“ parengė ir įgyvendino projektą „Rekreacinės zonos sukūrimas Liolių miestelyje“. Projekto tikslas – atnaujinti, išvystyti, sukurti patrauklią, motyvuojančią gyventi ir dirbti kaime gyvenamąją aplinką, sutvarkyti viešąją infrastruktūrą.
       Liolių pagrindinė mokykla – projekto pareiškėja ir vykdytoja – su aukščiau minėtais socialiniais partneriais bei projekto organizatoriais ir rengėjais Nele Želviene, Gražina Jacikiene ir Agne Abželtyte Lioliuose ėmėsi teritorijos sutvarkymo ir rekreacinės zonos įrengimo darbų. Taip per dvejus metus mokyklos stadione atsirado 12 lauko treniruoklių, žaidimų aikštelė mažiesiems, suoliukai poilsiui, pastatyti futbolo vartai, įrengta šuolių į tolį vieta.
       Sporto aikštyno įrengimo darbams pasibaigus, projekto iniciatorius, fizinio ugdymo specialistas, sporto ir sveikos gyvensenos entuziastas mokyklos direktorius Albertas Pumputis organizavo projekto pristatymo šventę. Į renginį atvyko Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Genutė Laivienė, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Saulius Michailovas, socialinės globos namų direktorius Erminijus Simonavičius ir jo pavaduotoja Neringa Bagdonavičienė, seniūnijos vyr, specialistas Alvydas Grinius, bendruomenės pirmininkė Diana Strelkauskienė, parapijos klebonas Algimantas Žibėnas, VšĮ „Bonum Solutio“ direktorė A. Abželtytė, Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės pirmininkė N.Želvienė ir projekto konsultantas Dalius Žilinskas. Renginio svečiai ir projekto vykdytojai sveikino lioliškius, dėkojo jiems už iniciatyvą ir bendrus gražius darbus, linkėjo ugdytis tvirtą nuostatą būti fiziškai aktyviems visą gyvenimą. 

      Mokyklos direktorius pristatė projekto rengimo istoriją, pasidžiaugė, kad sporto aikštyno sutvarkymas ne tik atnaujins miestelio veidą, bet ir suteiks fizinio ugdymo naudą žmonių gerovei. Už didžiulę paramą, kūrybinių idėjų sklaidą, nuoširdžią bendrystę ir galimybę įgyvendinti šį projektą mokyklos vadovas dėkojo visiems, prie projekto prisidėjusiems partneriams, o jo konsultantiems įteikė padėkos raštus ir simbolines atminimo dovanėles.
       Parapijos klebonas A. Žibėnas pašventino sporto aikštyną ir palinkėjo, kad ši vieta būtų ne tik saugi, bet ir skatintų vidinę motyvaciją, kad mokiniai atsitrauktų nuo telefonų bei kompiuterių ir daugiau laiko praleistų šiame sporto kampelyje.
       Projekto „Rekreacinės zonos įkūrimas Liolių miestelyje“ pristatymo pabaigoje mokytoja Danguolė Viršilienė  su 9 kl. mokinėmis Emilija ir Gabriele visus dalyvius sukvietė į sąspietį – Pasaulinei aplinkos dienai skirtą bendrą ratą. Muzikinę kompoziciją paruošė mokytoja Laima Lapinskienė. Renginys baigėsi vyresniųjų mokinių krosu Lioliai- Gailiai – Lioliai ir pilietine aplinkos tvarkymo akcija. Šias veiklas organizavo mokytojai Antanas Kubilius ir Irena Samuolienė.
       Tikimės, kad naujas sporto aikštynas bus ne tik vietinių gyventojų, bet ir svečių laisvalaikio praleidimo, sveikatos stiprinimo vieta, traukos centras.


Mokytoja Lina Dzimidienė

Šalutiniai puslapiaiBiudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 31
Liolių miestelis
LT-86232 Kelmės r. sav.
Kodas 290096550
El. paštas lioliumokykla@gmail.com
Tel. (8 427) 44 214


Pamokų laikas
1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.15-12.00
5. 12.30-13.15
6. 13.25-14.10
7. 14.20-15.05


 
 
 
 

Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla