Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla
 
 
 
 

Lietuviškai

Spalio mėnuo„Ruduo gėrybių metas“

       Liolių pagrindinėje mokykloje organizuota aktyvi, turininga veikla ir turtinga gėrybėmis , kultūrinei, pažintinei veiklai skirta diena. Ji prasidėjo paskaita apie subalansuotą mitybą, kurią vedė sveikatos specialistė Regina Legeckienė. Paskaitos metu buvo priminta mitybos piramidė, akcentuota mitybos svarba organizmo bendrai būsenai, mitybos principai. Po paskaitos , pradinių klasių mokiniai iš moliųgų darė žibintus, o 5-9 klasių mokiniai gamino patiekalus iš vaisių ir daržovių. 5-tokai paruošė salotas iš morkų, 6-tokai – iš kopūstų. Jiems talkino klasės vadovė Irena Samuolienė. 7-tokai paruošė burokėlių mišrainę, o 8 – kai – iškepė obuolių su varške. Šių klasių mokinius konsultavo jų klasės vadovas Antanas Kubilius. Vyriausieji mokiniai – devintokai (klasės vadovė D.Viršilienė), kepė purius moliūgų blynelius.
       Baigus aktyvią, patyriminę veiklą, prie prieš kelias dienas 5-9 klasių mokinių išdrožinėtų moliūgų (mokytoja Aida Ralovecienė) , su savo darbeliais prisijungė iki mokyklinės grupės vaikai (auklėtoja Irma Burneckienė) ir  pradinių klasių mokiniai (mokytojos Aušra Baltrušaitienė, Dalia Savickienė, Jūratė Bialoglovienė ). Taip mokyklos interjerą papuošė paroda „Šviečiantys Moliūgai“.

       Pasidžiaugus šviečiančiais moliūgais, prie šventiškai paruoštų stalų, visus į derliaus šventę „Ruduo gėrybių metas“ sukvietė šventės pagrindinė Šeimininkė (mokytoja Danguolė Viršilienė), kuri ragino pristatyti savo patiekalus, papasakoti jų gaminimo receptus, minė mįsles, prašė užbaigti patarles, mokė pasiruošti moliūgų sėklų, organizavo žaidimus. Šeimininkei talkino būrelio „Gamta ir menas“ nariai, dainelę apie moliūgus dovanojo trečios klasės mokinukai (mokytoja Dalia Savickienė).
       Šventė baigėsi patiekalų degustacija, o laikas, praleistas kartu, dovanojo visiems gerą nuotaiką, atgaivino žinias. Lieka palinkėti visiems geros sveikatos!


Mokytoja Danguolė Viršilienė

Šalutiniai puslapiaiBiudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 31
Liolių miestelis
LT-86232 Kelmės r. sav.
Kodas 290096550
El. paštas lioliumokykla@gmail.com
Tel. (8 427) 44 214


Pamokų laikas
1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.15-12.00
5. 12.30-13.15
6. 13.25-14.10
7. 14.20-15.05


 
 
 
 

Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla