Meninio skaitymo konkursas

Meninio skaitymo konkursas „Ir žodžiai turi sparnus“

Kelmės „Aukuro” pagrindinėje mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas,, Ir žodžiai turi sparnus”,kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai: A. Palubeckytė, E. Kičenkaitė, U. Leonavičiūtė, D. Staražinskas.
       Visų mokyklų mokiniams, padeklamavus savo eilėraščius, buvo paskelbta pertraukėlė, kurios metu komisija rinko  geriausius skaitovus.
       Šaunuoliai mūsų vaikai. I-a vieta ,tarp pirmokų, skirta  A. Palubeckytė, kurią paruošė mokytoja  D. Savickienė. III-a vieta tarp antrokų skirta E. Kičenkaitei, kurią paruošė mokytoja A. Aleksandravičienė. III-ą vieta, tarp trečiokų skirta U. Leonavičiūtei, kurią paruošė mokytoja J. Bialaglovienė. I- a vieta , tarp ketvirtokų, skirta D. Staražinskui,kurį paruošė mokytoja A. Baltrušaitienė.  Mokiniai džiaugėsi padėkomis ir dovanėlėmis.