Pradinukų mokslo metų užbaigimo šventė

Pievomis atskubėjo gėlėta vasara, kviesdama tėvelius ir vaikučius Kelmės KC Liolių filialo salę, į pradinių klasių mokinių mokslo metų užbaigimo šventę.
       Liolių pagrindinės.mokykloslos direktorius A. Dzimidas ir mokyklos pavaduotoja ugdymui  L. Dzimidienė pasidžiaugė mūsų šauniais mokyklos mokiniais ir padėkos raštais  apdovanojo pradinių klasių mokytojas  A.Baltrušaitienę, D. Savickienę, J. Bialaglovienę, A. Aleksandravičienę.
       Koncertas prasidėjo 1-os klasės mokinių dainomis ,,Vaivorykštė‘‘ ir 2-os klasės- ,, Labas rytas“(L.Lapinskienė)
       Šokiu „Pavasario valsas“ pasveikino visi 2 klasės mokiniai (A. Aleksandravičienė). Į sceną išskubėjo Lėlių teatro artistai. Jie suvaidino spektaklį ,,Strykt pastrykt“( J. Bialoglovienė). Dramos studijos jaunieji aktoriai ir NVŠ „Vaikų teatras“ suvaidino spektaklį „Obuolių maišas“( A. Baltrušaitienė).

Skambėjo 3-4 klasės mokinių dainos ,,Vasara“ ir ,,Vaikyste, sudie“( L. Lapinskienė). Mokyklos ketvirtokai paruošė išleistuvių programinį numerį ( A. Baltrušaitienė).
       Liolių pagrindinės mokykos direktorius A. Dzimidas įteikė 4-os klasės  mokiniams mokslo baigimo pažymėjimus ir padėkas, palinkėjo gerai pailsėti ir sveikiems sugrįžti rugsėjo 1-ąją.

Pradinių klasių mokytoja Asta Aleksandravičienė