Sveikatingumo diena

Liolių pagrindinėje mokykloje daug dėmesio skiriama gerai mokinių savijautai, fiziniam aktyvumui ir sveikatos stiprinimui, todėl 5-8 klasių vadovai - Antanas Kubilius, Danguolė Viršilienė, Irena Samuolienė - organizavo sveikatingumo dieną.
       Fizinio ugdymo mokytojas A. Kubilius supažindino mokinius su saugaus elgesio instruktažu ir pakvietė į sporto salę. Mokyklos direktorius Audrius Dzimidas pasveikino visus renginio dalyvius, palinkėjo gerų įspūdžių, ištvermės ir sėkmės. Renginio metu priminta, kad aktyvi veikla ir nuolatinis judėjimas – geros savijautos garantas, todėl buvo organizuojamos įvairios veiklos.
       5-6 kl. mokiniai dalyvavo draugiškose kvadrato ir tinklinio varžybose, išbandė jėgas linksmosiose estafetėse, individualiose baudų metimo, šokinėjimo per šokdynę rungtyse. 7-8 kl. mokiniai plaukė katamaranu Dubysos upe ir žaidė lauko žaidimus. Vėliau sveikos gyvensenos mėgėjai pėsčiomis keliavo prie Vainikės piliakalnio, apie kurį sužinojo įvairių istorinių faktų.
       Lioliškiai turiningai praleido laiką: gilino žinias apie sveiką gyvenimo būdą, stiprino sveikatą, atliko įvairius fizinius pratimus ir pabendravo tarpusavyje. Sveikatingumo dienos pabaigoje pasidalijo patirtais įspūdžiais ir pasidžiaugė prasmingais užsiėmimais.