Gegužės mėnuo

Akimirkos iš renginio Motinos dienos šventės „Mama,tu pasaka esi“

Motina tapatinama su žeme. Ji užaugina vaikus taip, kaip žemė išaugina derlių.  Dėkodami žemei už dosnumą, padėkoti nepamirštame ir mūsų mamoms.
       Gražų penktadienio rytą visi Liolių pagrindinės mokyklos IUG, PUG, visos dienos grupės ugdytiniai, 1-8 klasių mokiniai ir jų tėveliai, mokytojai sugužėjo į Kelmės kultūros centro Liolių filialo salę, kurią papuošė  technologijų mokytoja A. Ralovecienė. Gražiausiais eilėraščių posmais apie mamą šventę pradėjo mokytojos A. Aginskaitės paruošti 5 klasės mokiniai. Sveikinimo žodžius tarė  Liolių pagrindinės mokyklos direktorius A. Dzimidas.
       Renginio vedėjos I.Jablonskytė ir I.Samuilytė pakvietė į sceną pačius mažiausius, visos dienos grupės ugdytinius su savo  mokytoja I. Burneckiene bei IUG ir PUG vaikučius su mokytoja A. Kalvaitiene. Mažieji padeklamavo eilėraštuką ir padainavo daineles.
       1-4 klasių mokiniai, muzikos mokytojos L.Lapinskienės išmokyti, mamoms skyrė pačias gražiausias daineles. Eilėraščius deklamavo rajono meninio konkurso „Ir žodis turi sparnus” nugalėtojai: 1 kl. mokinė A. Palubeckytė (mokytoja D.Savickienė), 2 kl. mokinė E. Kičenkaitė (mokytoja A. Aleksandravičienė), 3 kl. mokinė U. Leonavičiūtė ( mokytoja J. Bialaglovienė), 4 kl. mokinys ( mokytoja A. Baltrušaitienė). 3-4 klasių mokiniai visus pradžiugino linksmais ir trankiais lietuvių liaudies šokiais.

Meninę kompoziciją – sveikinimą mamoms padovanojo 6, 7-8 klasių mokiniai, parengti klasių vadovių D. Viršilienės ir I. Samuolienės.
       Mokinių pasirodymą baigė „Mažųjų artistų“ būrelio (vadovė L.Lapinskienė) atliekama dainą „Lėkime dainų sparnais” ir vaikų sveikinimais mamytėms. Vaikučių rankomis daryti darbeliai, pačių užaugintos gėlytės  buvo geriausios dovanos mamoms.
       Jautriomis dainomis ir nuoširdžiais žodžiais mamas pasveikino Pakražančio KC vokalinio ansamblio solistai R.Palubeckienė ir vadovas  S. Venckus.
       Po koncerto visos mamos buvo pakviestos apžiūrėti mokinių meninių darbų parodos, kurią rengė mokytoja A. Kalvaitienė, ir susipažinti su projekto „Kokybės krepšelis“, kurį koordinuoja direktoriaus pavaduotoja L.Dzimidienė, įgyvendinimo rezultatais. Projekto veiklas pristatė mokinės I. Jablonskytė ir I.Samuilytė.

Mokytoja Asta Aleksandravičienė

Šalutiniai puslapiai