Kovo 11-oji

Koncertas–minėjimas, skirtas Lietuvos
nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Gražų saulėtą ketvirtadienio rytą visi Liolių pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai ir tėveliai sugūžėjo į Liolių miestelio kultūros namus, kuriuos išpuošė mokytoja A. Ralovecienė. Čia vyko renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo metinėms paminėti.
       Šventę pradėjo Liolių parapijos klebonas, pasiūlęs tylos minute pagerbti ukrainiečius, kritusius už savo krašto laisvę. Į sceną ėjo patys mažiausieji IUG IR PUG ugdytiniai, vadovaujami mokytojos A. Kalvaitienės, po jų sekė 1-4 kl. Mokiniai. Juos ruošė muzikos mokytoja L. Lapinskienė. Vyresnieji, vadovaujami direktoriaus pavaduotojos L. Dzimidienės deklamavo eilėraščius apie tėvynę,laisvę. Šventę savo pasirodymu paįvairino Kelmės meno mokyklos mokiniai ir mokytojai. Muzikiniais akordais, vadovaujami mokytojų  A. Sutkaus, L. Paulausko ir koncetmeisterės D.. Zikienės, atlikėjai prasmingai ir turiningai paminėti Nepriklausomybės atkūrimą.

Po koncerto 5-8 klasių mokiniai sugrįžo į mokyklą. Čia jų laukė žinių patikrinimas- lietuvių kalbos ir istorijos viktorina. Puikiai sekėsi visiems atsakinėti į pateiktus klausimus. Mokytojai L. Dzimidienė, A. Aginskytė, H. Pocius džiaugėsi savo ugdytinių žiniomis.

Asta Aleksandravičienė