Adventinis renginys

Sušilkim prie advento žvakelės“

Sulaukėm ramybės ir susikaupimo laikotarpio. Liolių pagrindinėje mokykloje  pirmoji Advento savaitė prasidėjo edukaciniu renginiu ,, Sušilkime prie Advento žvakelės“.
       1-4 ir 5-8 kl. mokiniai, susiskirstę į grupes, dalyvavo edukacinėse veiklose. Pradinukai kūrė šventinius atvirukus, gamino angeliukus. Jiems padėjo pradinių klasių mokytojos Aušra, Asta, Jūratė ir Dalia. Tuo pačiu metu vyresnieji mokiniai kartu su muzikos mokytoja Laima Liolių bažnyčioje mokėsi giedoti Advento laikotarpio ir Kalėdų giesmes. Šeštokai  susipažino su to laikotarpio senaisiais liaudies žaidimais, kuriuos organizavo direktoriaus pavaduotoja ir lietuvių kalbos mokytoja Lina.

Biologijos mokytoja Danguolė ir matematikos mokytoja Irena 5,7,8 kl. mokinius mokė pinti Advento vainikus, kuriais papuošė mokyklos erdves.   7-8 klasių mokiniai su tikybos mokytoja Daiva  žiūrėjo ir aptarinėjo filmą  „Ganytojo Kristaus gyvenimas“,  dalyvavo viktorinoje apie  Advento laikotarpį, Kūčių, Kalėdų reikšmę žmonių gyvenime.
       Į adventinį mokyklos renginį buvo integruota Kultūros paso veikla ,, Žvakių fabrikėlis“, kurį organizavo pradinių klasių mokytoja  Dalia ir Radviliškio rajono  Pakiršinio dvaro direktorė Elžbieta. Visi mokiniai pagal duotas formeles mokėsi lieti vaškines žvakutes, širdeles, angeliukus, kuriais galės papuošti savo namų Kūčių ir Kalėdų stalą.
       Renginys baigėsi apibendrinimu, refleksija, įsivertinimu. Visi gerai nusiteikę, papildę savo žinias apie adventinį laikotarpį, Kūčias ir Kalėdas, susipažinę su žvakių liejimo menu, ramiai lauksime gražiausių metų švenčių.

Pradinių klasių mokytoja Asta Aleksandravičienė