Gruodžio mėnuo

Kalėdinė eglutė

Meduoliais kvepia Kalėdos .... Ir mūsų mokykloje sklandė Kalėdinė dvasia.  Mokyklą puošė mokytojos Jūratė B., Jolanta M., Rita T.
       Atėjo žinia, kad mus žada aplankyti Kalėdų senelis. Ruošėmės, puošėmės, vaidinome, dainavome, darėme žibintus. Pakvietėme į šventę visus tėvelius, broliukus ir sesutes. Mokiniai pasirinko savo mėgstamus personažus.
       Šventė prasidėjo 4 klasės mokinių spektakliuku ,,Kalėdinė pasaka“ (mokytoja Jūratė B.) Po jų subėgo mokytojos Albinos K. PUG IR IUK grupės vaikai. Jie inscenizavo pasaką ,,Zuikių klasė‘‘. Vaidino ne tik vaikučiai, bet ir jų tėveliai. Smagu buvo žiūrėti. Daineles dainavo ir NVŠ projekto jaunimas. Smagiai sušokome šokį ,,Žaislų planeta“. Uždegę žibintus padainavome gražią lyrišką dainelę ,,Žibintai“ ir jais išdėliojome takelį Kalėdų seneliui.
       Štai ir pro duris atskubėjo Kalėdų senelis su pilnu maišu dovanų. Su vaikais pašokęs ir pažaidęs, išdalino vaikams saldainius. Palinkėjo visiems gerų švenčių ir išskubėjo į kelionę pas kitus vaikus.