Rugsėjo mėnuo

Sustos rugsėjis prie mokyklos slenksčio

Atvers  duris, pakvies vaikus

Ateikite, čia raidės žydi, čia išminties šviesus dangus

Šiais eilėraščio žodžiais esami ir būsimi Liolių mokyklos mokiniai, visi jų tėveliai ir seneliai, mokyklos darbuotojai ir svečiai buvo pakviesti į 2022- 2023 m.m. rugsėjo 1-osios šventę „Žinios- mūsų ateitis“.
       Pirmiausia visi nuskubėjo  į Šv. Mišias už mokyklos bendruomenę Liolių Šv. Apaštalų Simono ir Judo Tado parapijos bažnyčioje. Po mišių visų laukė Liolių mokykla, papuošta pradinių klasių mokytojos J. Bialaglovienės, socialinės darbuotojos R. Tamošaitienės.
       Renginys prasidėjo vidiniame kiemelyje mokytojos D. Viršilienės paruoštu 6-7 klasių mokinių eilėraščių montažu. Sveikinimo žodžius tarė Kelmės ,, Kražantės‘‘ progimnazijos  direktorė Simėnienė, Tarybos narys A. Brazas, Kelmės „Kražantės‘‘ progimnazijos Liolių skyriaus vedėja L. Dzimidienė. Po renginio mokiniai ir jų tėveliai išskubėjo į Laisvės pamoką: klasės vadovų, mokinių ir jų tėvelių susitikimą.