Kelmės „Kražantės“ progimnazijos Liolių skyrius
 
 
 
 

Lietuviškai

Spalio mėnuoSavivaldos diena Kelmės „Kražantės“ progimnazijos Liolių skyriuje

       Auksiniais lapų kilimais į mokyklą atskubėjo Mokytojo diena. Rudens spalvų motyvais, mokytojų Jūratės, Jolantos, Ritos, Albinos dėka, pasipuošė mokyklos koridoriai ir fojė, 5-7 klasių mokiniai surengė rudens puokščių parodą „Spalvotas ruduo“.
       Mokytojai su mokiniais nuskubėjo į bažnytėlę, kur klebonas Algimantas Žibėnas aukojo Šv. Mišias ir pasveikino mokytojus su jų profesine švente.
       Po Šv. Mišių visi rinkosi į mokytojams skirtą šventinį rytmetį „Mokytojas kaip skėtis“. Čia savo programą parodė 5-7 klasių mokiniai (klasių vadovai Danguolė, Irena, Antanas). Muzikos mokytojos Laimos paruošti 1-4 klasių mokiniai, visus džiugino skambiomis dainelėmis.

       Sveikinimo žodžius savo kolegoms tarė Liolių skyriaus vedėja Lina Dzimidienė, Kelmės „Kražantės“ progimnazijos direktorė Laima Simėnienė, mokinių tėvų atstovė Silva Pakatilienė ir mūsų svečiai: Liolių seniūnijos vyr. specialistė Vineta Samušienė bei Liolių socialinės globos namų direktoriaus pavaduotoja Neringa Bagdonavičienė.
       7 klasės mokiniai tapo laikinais tos dienos mokytojais ir išskubėjo į klases, o mokytojai buvo pakviesti šokių pamokai: septintokė Emilija mokė argentinietiško tango žingsnelių. Po šokių pamokos mokytojų laukė žvakių liejimo edukacija, kurią organizavo mokinių mamytės Rita Rusakienė ir Edita Valantinienė. Prie savivaldos dienos prisidėjo ir kitos mokinių mamos (Kristina Mockienė, Kristina Bazarienė, Inga Mėlinauskienė). Savivaldos dienos ir mokytojų šventės nuotaiką kurti padėjo ir buvusio mokyklos mokinio, verslininko Alberto Margio visai dienai mokiniams padovanotas batutas.
      Šventės akimirkos, gražūs sveikinimai ir linkėjimai, gėlės ir šypsenos, dėmesys ir pagarba dar ilgai džiugins mokytojų širdis.


Pradinių klasių mokytoja Asta Aleksandravičienė

Šalutiniai puslapiai
Nepriklausomybės g. 31
Liolių miestelis
LT-86232 Kelmės r. sav.
El. paštas: lioliumokykla@gmail.com
Tel. (8 427) 44 214


Pamokų laikas
1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.35-12.20
5. 12.30-13.15
6. 13.25-14.10
7. 14.20-15.05


 
 
 
 

Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla