Mūsų mokykla–projekto „Olimpinė karta“ narė

Liolių pagrindinė mokykla – projekto „Olimpinė karta“ narė

Liolių pagrindinė mokykla garsėja aktyvia sportine veikla: organizuoja įvairius tarpmokyklinius ir tarpklasinius sporto renginius, dalyvauja kitų mokyklų organizuojamose varžybose, nuolat tobulina sportinį meistriškumą ir siekia geriausių rezultatų. Aktyviai dalyvaudama sportinėje veikloje buvo pakviesta įgyvendinti projektą „Olimpinė karta“.
       „Olimpinė karta“ – jau 14 metų vykstantis ilgalaikis projektas, skirtas vaikų ir jaunimo olimpiniam ugdymui, olimpinių idėjų ir sporto kaip ugdymo priemonės sklaidai Lietuvoje. Šio projekto misija – ugdyti olimpiečius sporte ir gyvenime.
       Mokyklos direktorius Albertas Pumputis ir vyresn. kūno kultūros mokytojas Antanas Kubilius dalyvavo Olimpinio švietimo forume, kuris vyko Kauno „Žalgirio“ arenoje. Forume kalbėta, kad sportas vienija skirtingų rasių, kalbų, fizinių galimybių žmones. Renginio metu Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė įteikė mokyklos direktoriui A. Pumpučiui pažymėjimą, patvirtinantį, kad Liolių pagrindinė mokykla yra vaikų ir jaunimo olimpinio ugdymo projekto „Olimpinė karta“ narė nuo kovo mėn.

Siekiant įgyvendinti šį projektą, sudaryta koordinacinė grupė. Šio projekto koordinatorius – mokytojas A. Kubilius. Nariai: mokyklos direktorius A. Pumputis, mokytojos Danguolė Viršilienė, Jolanta Meškauskienė, Aistė Aginskaitė, Laima Lapinskienė, Aida Ralovecienė, mokiniai Vakarė Rotmanaitė (5 kl.), Augustė Jucevičiūtė (6 kl.), Gvidas Vasiliauskas (7 kl.), Agnė Lapinskaitė (9 kl.), Lukas Vereikis (9 kl.) ir mokyklos tarybos atstovė Silva Pakatilienė. Ši koordinacinė grupė yra atsakinga už metinio veiklos plano kūrimą ir įgyvendinimą.
       Projektas „Olimpinė karta“ propaguos sveiką gyvenimo būdą, stiprins sveikatą, formuos kūrybingą, harmoningą ir atsakingą asmenybę, gebančią siekti užsibrėžtų tikslų.

Mokytoja Aistė Aginskaitė