Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla
 
 
 
 

Lietuviškai

Erasmus+ vizitas TurkijojeVasario 7 diena

       Šiandien buvo paskutinė Erasmus+ vizito Turkijoje diena, kuri buvo skirta susipažinti su Turkijos papročiais, maisto kultūra, tradiciniais žaidimais. Projekto dalyvių tėvai sunešė savo gamintus tradicinius patiekalus, kuriuos visi ragavome. Vėliau skambėjo tautinės šalies dainos, o pabaigoje visi projekto dalyviai buvo apdovanoti sertifikatais ir suvenyrais.
       Ši savaitė buvo nuostabi. Išmokome žaisti daug žaidimų, susipažinome su įdomiais mokymo/-si metodais, pažinome Turkiją, jos kultūrą, istoriją, o svarbiausia - suradome daug tikrų draugų.


Vasario 6 diena

       Šiandien Liolių mokyklos mokiniai su savo mokytojomis dalyvavo praktiniuose loginių žaidimų užsiėmimuose. Turkijos mokykloje žaidėme žaidimus „Domino", „Magic Wall", „Katamino", „Mankala" ir kt.
       Po to vykome į Manisos muziejų, kur mūsų laukė miesto meras. Jis projekto dalyviams paruošė staigmeną - folklorinio ansamblio pasirodymą.
Vėliau mokiniai bei jų mokytojai vyko valgyti šventinės vakarienės, kuri baigėsi linksma diskoteka. Šokome pagal turkiškas dainas! Buvo labai smagi diena!

Vasario 5 diena

       Šiandien projekto ,,Mokymas/-is su intelektiniais žaidimais" dalyviai autobusu vyko į Mergelės Marijos apsireiškimo koplytėlę, senąjį Epheso miestą, kur klausėsi gido pasakojimų apie senąsias civilizacijas. Ilgai vaikštinėjome tarp didingų, nuostabių griuvėsių, gėrėjomės vaizdais ir neįprasta mums kačių draugija.
       Vėliau vykome į kaimelį, kur vietiniai gamina ir pardavinėja savo prekes, ragavome turkiškų patiekalų.
       Visos kelionės metu gėrėjomės gamtos grožiu, kalnų didybe.

Vasario 4 diena

       Ši diena buvo skirta susipažinti Turkijos miestais Manisa bei Izmiru. Visi projekto dalyviai keliavo autobusu bei kėlėsi keltu per Egėjo jūros Izmiro įlanką. Po ekskursijos po Turkijos miestus vykome į loginių žaidimų centrą.
       Diena buvo įspūdinga bei pilna įspūdžių. Vaizdai kalba patys už save...

Vasario 3 diena

       Šiandien diena prasidėjo projekto centrinėje Manisos miesto mokykloje. Susitikę mokiniai ir mokytojai papasakojo apie save, pristatė savo mokyklas, šalis bei vietoves iš kurių atvyko. Turininga savaitė atidaryta su tortu, turkiška arbata, nacionalinėmis dainomis.
       Vėliau projekto dalyviai turėjo ekskursiją po mokyklą, susipažino su vietiniais mokytojais, žaidė žaidimą „Zetka".
Po pietų pertraukos vaikštinėjome po Manisos miestą, keliavome pas miesto merą, kur buvome oficialiai sutikti ir pasveikinti.
       Po oficialaus vizito merijoje, mokiniai išvyko į turkų šeimas, o mokytojai buvo nuvežti į prie kalnų įrengtas panoramines aikšteles, kur galėjome pažvelgti į Manisos miestą iš aukštai. Mes likome sužavėti Turkija!

Vasario 2 diena

       Šiandien išaušo graži, saulėta diena Turkijoje, Manisos mieste. Pasivaikščiojome po miestą ir atėjus pietų metui susitikome su Turkijos mokytojais ir jų vaikais papietauti. Visi valgėme tradicinius turkiškus patiekalus lauko kavinėje. Vėliau kartu su naujaisiais draugais vaikštinėjome po miestą. Turkų mokytojai parodė vietas, kur galima skaniai pavalgyti ar nusipirkti turkiškų suvenyrų.
       Vakare, saulei leidžiantis, atvyko šeimos į kurias išvyko po du mūsų mokinius. Visą savaitę Liolių pagrindinės mokyklos ir Maironių skyriaus mokiniai gyvens turkų šeimose, lankys vietinę mokyklą.
       Ryt visi rinksimės Manisos Sehitler Ortaokulu mokykloje, kur laukia daug smagių užsiėmimų.

Vasario 1 diena

        Vykdant Erasmus+ projekto ,,Mokymas/-is su intelektiniais žaidimais" veiklas, Liolių pagrindinės mokyklos 4 mokiniai ir 2 mokytojos išvyko į savaitės trukmės vizitą Turkijoje.
        Vizito metu mūsų mokyklos atstovai dalyvaus praktiniuose užsiėmimuose Manisos miesto mokykloje, o po pamokų mūsų mokiniai vyks gyventi į turkų šeimas. Laisvu laiku keliausime po vakarinį Turkijos regioną. Pažinsime ne tik Turkijos šalies švietimo sistemą, bet ir kultūrą bei tradicijas.
Sekite naujienas...Biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 31
Liolių miestelis
LT-86232 Kelmės r. sav.
Kodas 290096550
El. paštas lioliumokykla@gmail.com
Tel. (8 427) 44 214


Pamokų laikas
1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.15-12.00
5. 12.30-13.15
6. 13.25-14.10
7. 14.20-15.05


 
 
 
 

Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla