eTwinning kokybės ženklelis

Kelmės rajono Liolių pagrindinei mokyklai
suteiktas nacionalinis eTwinning kokybės ženklelis už projektą
„ERASMUS+ EDUTAINMENT with INTELLIGENCE GAMES“

Mokyklos projekto komanda įgyvendindama tarptautinį Erasmus+ projektą „Mokymas/is su intelektiniais žaidimais“ kartu vykdė ir analogišką projektą www.etwinning.net platformoje. Ši internetinė erdvė padėjo tinkamai vykdyti projektų sklaidą, bendradarbiauti su užsienio mokyklų mokytojais bei mokiniais.
       Vykdant „eTwinning“ projektą buvo pateikta paraiška Nacionaliniam kokybės ženkleliui (toliau – NKŽ) gauti. Įvertinus projekto TwinSpace turinį, buvo pateiktos  pastabos, rekomendacijas pagal projekto veiklos kokybės vertinimo sritis:
       Pedagoginis inovatyvumas. Projekto idėja ir tikslai yra konkretūs, numatytos projekto veiklos tinkamos ugdytinių amžiui ir mokymosi poreikiams. Taikyta kūrybiška, originali, novatoriška intelekto žaidimų metodika.
       Integravimas. Projektinis darbas pagrįstas mokyklos programa ir integruotas į anglų kalbos dalyko pamokas. NKŽ paraiškoje, projekto „Žurnale“ ir ,,Puslapiuose“ tinkamai atspindėtas integracijos procesas. Talpykloje „Medžiaga“ patalpintos 57 veiklą iliustruojančios fotografijos, 8 video bei 22 failai.
       Bendradarbiavimas. Veikloms tarp partnerių paskirstyti taikyti TwinSpace įrankiai. Projekto „Žurnalas“ (37 psl.) aktyviai naudotas bendravimui ir dalijimuisi projekto veiklomis. Jame patalpinta keliolika įrašų, buvo aktyviai dalijamasi idėjomis, veiklomis bei rezultatais. Mokiniai bendradarbiaudami kūrė skaitmeninius stalo žaidimus. Buvo mokomasi vieni iš kitų ir vyko intensyvus bendradarbiavimas, vykdant įvairias projekto veiklas. Pasiektas šaunus rezultatas.
       Technologijų taikymas. Vyko tikslingas ir tinkamas IT, įvairių veiklų taikymas pagal ugdytinių amžių. Projekto metu išbandyta įvairių IT įrankių, todėl mokiniai turėjo galimybę pagilinti skaitmeninius gebėjimus. Projekto veiklose buvo pritaikytos IT aplinkos: „Tricider“, „Genially“, „Book Creator“, „eMaze“, „Blogger“, „Educandy“, „Wordwall“, „Pixez“, „Thinglink“, „Genially“, „Kizoa“, „Videoiquick“.
        Rezultatai ir poveikis. Išsamiai aprašytas projekto poveikis ugdytiniams: patobulinti kalbiniai, informaciniai, bendravimo, bendradarbiavimo gebėjimai. Atlikta sklaida tarp projekto dalyvių, ja pasidalinta TwinSpace. Projekto veiklos tinkamai viešinamos.
        Įvertinus surinktų balų skaičių, Kelmės rajono Liolių pagrindinei mokyklai suteikiamas Nacionalinis Kokybės Ženklelis už projektą "EDUTAINMENT with INTELLIGENCE GAMES".