Gamtosauginių mokyklų apdovanojimai

"Kražantės" Liolių skyriuje šiandien vyko Gamtosauginių mokyklų apdovanojimai Žaliąją vėliava ir Tarptautiniu Aplinkosauginiu sertifikatu.
       Apdovanotos Liolių skyriaus (mokyt. Danguolė V.) , "Aukuro" pagrindinės (mokyt. Danutė B.) ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos(mokyt. Loreta D.) komandos.
Apdovanojimus įteikė Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Renaldas Rimavičius.
Šventės dalyvius sveikino "Kražantės" progimnazijos direktorė Laima Simenienė, Liolių skyriaus vedėja Lina Dzimidienė.

Žaliosios vėliavos įteikimo šventės metu komandos pristatė po vieną renginį, nuveiktą gamtai ir aplinkai, paminėta Tarptautinė elektronikos atliekų dieną, kuri minima spalio 14 d., komandos rungėsi Protmūšyje, kurį vedė Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos Tytuvėnų regioninio parko grupės ekologė Deima Pranckūnienė.
Šventę nutraukė skambutis - visiems evakuotis. Todėl šventę baigėme kieme, vaišindamiesi karšta arbata.
        Sveikinu apdovanotų ugdymo įstaigų komandas, jų vadovus, Gamtosauginio komiteto kuratorius ir visus, padėjusius savo veiklomis įgyvendinti Gamtosauginių mokyklų programą.
        Ačiū direktorei, Liolių skyriaus vedėjai, mokytojams, mokiniams, tėveliams. 7-ta Žalioji vėliava - mūsų visų nuopelnas!