Gegužės mėnuo

„Tu spindėk, mano mama, kaip saulė“

Mamos diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį. Mama tapatinama su Žeme, su saule, nes kaip žemė ir saulė išaugina derlių, taip mama išaugina vaikus ir teikia jiems šilumą. Taigi pirmąjį gegužės penktadienį Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijos Liolių skyriaus mokytojai ir mokiniai sukvietė mamas į popietę „Tu spindėk, mano mama, kaip saulė“. Į šį šventinį renginį atvyko psichologė Kristina Šimkienė, kuri mamoms demonstravo psichologinius, edukacinius vaiko pažinimo žaidimus. Mokyklos erdves puošė, rėmelį foto sesijai gamino mokytoja Jolanta Meškauskienė ir mokytojo padėjėja Agnė Ulskienė. Skyriaus vedėja Lina Dzimidienė gražiais žodžiais pasveikino mamas ir vedė visą šventę. Mokytojos Laimos Lapinskienės paruošti 1-4 klasių mokiniai mamoms padovanojo daineles, o ketvirtokai sušoko šokį „Gėlės mamai“ (mokytoja Asta Aleksandravičienė). Dainas mamoms skyrė ir IUG-PUG bei Dainorėlių būrelio jaunieji dainininkai (mokytoja Albina Kalvaitienė). Šiuolaikiniais ir liaudiškais šokiais visus pradžiugino 5-6 kl. mokiniai (kl. vadovės Rita Tamošaitienė ir Irena Samuolienė).

Eilėraštuką mamoms padovanojo ir patys mažiausieji – darželinukai (mokytoja Irma Burneckienė). Gražiausi žodžiai ir sveikinimai liejosi iš 7 kl. mokinių širdžių ir lūpų (kl. vadovė Aistė Aginskaitė). Programą užbaigė aštuntokai, sušokdami šokį ,,Pas močiutę augau“ (kl. vadovė Danguolė Viršilienė). Visi vaikai su gėlėmis ir atvirukais nuskubėjo pasveikinti savo mamų.

Mokytoja Asta Aleksandravičienė