Kelmės „Kražantės“ progimnazijos Liolių skyrius
 
 
 
 

Lietuviškai

Naujienos 2021-2022       Birželio 20 – 24 d. Liolių pagrindinės mokyklos 6 - 7 klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojomis vyko į Turkiją, kur  dalyvavo  tarptautinio Erasmus+KA229 projekto „Mokymas/-is su intelektiniais žaidmais” veiklose. Tai buvo jau paskutinis projekto susitikimas. (daugiau>>>)
       Liolių pagrindinėje mokykloje daug dėmesio skiriama gerai mokinių savijautai, fiziniam aktyvumui ir sveikatos stiprinimui, todėl 5-8 klasių vadovai - Antanas Kubilius, Danguolė Viršilienė, Irena Samuolienė - organizavo sveikatingumo dieną. (daugiau>>>)
       Pievomis atskubėjo gėlėta vasara, kviesdama tėvelius ir vaikučius Kelmės KC Liolių filialo salę, į pradinių klasių mokinių mokslo metų užbaigimo šventę. (daugiau>>>)
       Birželio 1 dieną Liolių pagrindinėje mokykloje vyko renginys skirtas Vaikų Gynimo dienai „Seku paskui svajonę“. Mokiniai buvo skatinami bendrauti ir veikti su kitais, patirti gerų įspūdžių, atskleisti meninės raiškos galimybes. Į renginį buvo pakviesti ir tėveliai, kas skatina stiprinti šeimos ir mokyklos sąveiką. (daugiau>>>)
       Liolių pagrindinėje mokykloje tebevykdomas projektas "Drąsinkime ateitį". Šiandien čia lankėsi buvusi mokinė Rūta Povilaitytė-Norutė. Ji 5-8 klasių mokiniams papasakojo apie pasiekimus mokykloje bei, kaip ieškodama savęs, net tris kartus baigė profesinę mokyklą, kolegijoje įgijo socialinio darbuotojo specialybę, o dabar tapo policininke. Ji ragino mokinius siekti savo tikslų, kuo daugiau visur dalyvauti ir niekada nepasiduoti. (daugiau>>>)
       Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla dalyvauja Erasmus+ KA229 projekte „Mokymas/is su intelektiniais žaidimais", kurio metu mokosi žaisti įvairius loginius žaidimus. Formaliajame ir neformaliajame ugdyme yra taikomas loginių žaidimų metodas. Mokiniai lavina dvikalbio bendravimo kompetencijas, mokosi kurti strategijas, siekti tikslų. Projektas ne tik padeda ugdytis, bet ir leidžia susipažinti su kitų tautų  kultūromis bei mokyklų bendruomenėmis. (daugiau>>>)

Liolių pagrindinės mokyklos IKI ir PUG
atsisveikinimo šventė-koncertas „Likite sveiki žaislai“

       Visi maži ir dideli buvo pakviesti Liolių pagrindinės mokyklos IKI – PUG
„Mikimauzai‘‘ grupės į atsisveikinimo su darželiu šventę-koncertą „Likite sveiki žaislai“.
       Koncerto metu vaikai šoko, dainavo. Juos paruošė mokytoja A. Kalvaitienė ir padėjėja A. Černeckienė. Po gražaus pasirodymo, Liolių pagrindinės mokyklos direktorius A. Dzimidas įteikė pažymėjimus priešmokyklinukams ir palinkėjo sėkmės pirmoje klasėje.
       Gėlėmis ir dovanėlėmis pasveikinome PUG vaikučius ir jų mokytoją A. Kalvaitienę ir jos padėjėją A. Černeckienę.


„Judesio ir šokio karštinė“

       Trečiadienio rytą Liolių pagrindinės mokyklos 1-4 klasės mokiniai, lydimi mokytojų: D. Savickienės, A. Aleksandravičienės, J. Beliaglovienės, A. Baltrušaitienės. atvykome į Kelmės sporto centrą, pasipuošę įvairiaspalviais marškinėliais. Į šventę ,,Judesio ir šokio karštinė“ sugužėjo visų mokyklų ir darželių vaikai.
       Visiems buvo įteiktos apyrankės su užrašu „Judėk ir būk sveikas“. Nuotaika buvo puiki. Mokiniai šoko šokius kartu su nuostabiąja Zumbos trenere J. Žakariene. Už dalyvavimą šventėje buvome apdovanoti padėkos raštu.


       Kelmės rajono Liolių pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinė Inesa Samuilytė Respublikiniame mokinių fotografijų konkurse „Matau. Jaučiu. Tikiu“ laimėjo I-ąją vietą. Mokinei konkursui pasirengti padėjo dailės mokytoja metodininkė Jolanta Meškauskienė.


Inesos Samuilytės darbas (Vilties spindulys)

       Motina tapatinama su žeme. Ji užaugina vaikus taip, kaip žemė išaugina derlių.  Dėkodami žemei už dosnumą, padėkoti nepamirštame ir mūsų mamoms. (daugiau>>>)


Mieli Liolių pagrindinės mokyklos mokinių tėveliai,

       Didžiausias mūsų visų turtas – mūsų vaikai. Mes nepaliaujame galvoję apie jų ateitį ir gerovę, todėl  norime visiems pranešti, kad Liolių mokykla niekur nedingsta ir kitais mokslo metais, kad nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. Liolių skyriuje bus formuojamos  Visos dienos IUG (darželio), IUG, PUG  grupės ir 1,2,3,4,5,6,7 klasės. Planuojama sulaukti 80 ugdytinių. Bus teikiamos mokinių pavėžėjimo ir maitinimo,  pagalbos mokiniui, formaliojo ir neformaliojo švietimo paslaugos. Keisis tik mokyklos pavadinimas ir administracija. Sėkmingai pabaigę šiuos mokslo metus, turiningai paatostogavę, sveiki sugrįžkime į Liolių skyrių.

Lina Dzimidienė Liolių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja
Sveikiname 7 klasės mokinę Ivetą Jablonskytę
STEAM rajono olimpiados etape užėmus I vietą!

       Kelmės ,,Aukuro” pagrindinėje mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas,, Ir žodžiai turi sparnus”,kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai: A. Palubeckytė, E. Kičenkaitė, U. Leonavičiūtė, D. Staražinskas. (daugiau>>>)
       Artėjant šv. Velykoms Liolių pagrindinėje mokykloje vyko renginys „Atėjo Velykos- riedėkit margučiai’’. 1-4 klasių mokiniai ,lydimi pradinių klasių mokytojų D. Savickienės, A. Baltrušaitienės, A. Aleksandravičienės ir J. Belaglovienės, vyko į Kelmės krašto muziejų. (daugiau>>>)


Kelmės rajono Liolių pagrindinės mokyklos reorganizavimas       Gražų saulėtą ketvirtadienio rytą visi Liolių pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai ir tėveliai sugūžėjo į Liolių miestelio kultūros namus, kuriuos išpuošė mokytoja A. Ralovecienė. Čia vyko renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo metinėms paminėti. (daugiau>>>)
       Mokykloje jau antri metai vykdomas projektas "Kokybės krepšelis- ugdymo kokybės atotrūkio mažinimo priemonė". Viena iš pagrindinių projekto veiklų "Robotikos pradžiamokslio mokymai 5- 8 kl. mokiniams". (daugiau>>>)
Liolių pagrindinė mokykla pasitinka Vasario 16-ają
       Liolių pagrindinėje mokykloje vyko įvairios integruotos edukacinės veiklos, skirtos Laisvės Gynėjų dienai paminėti. (daugiau>>>)


Knyga       Sulaukėm ramybės ir susikaupimo laikotarpio. Liolių pagrindinėje mokykloje  pirmoji Advento savaitė prasidėjo edukaciniu renginiu „Sušilkime prie Advento žvakelės“. (daugiau>>>)
       Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena. Gruodžio 1 dieną mūsų mokyklos 7 ir 8  klasės mokiniai prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) organizuojamos iniciatyvos – pasaulinę AIDS dieną paminėjo dalyvaudami protmūšyje „AIDS: geriau žinoti“. (daugiau>>>)
       Lapkričio 16 d. Kelmės rajono Liolių pagrindinėje mokykloje minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną. 2021 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos miestas.(daugiau>>>)
       Spalio 25 – 29 d. Liolių pagrindinės mokyklos bendruomenė surengė tarptautinio Erasmus+ KA229 projekto ,,Mokymas/-is su intelektiniais žaidimais“ susitikimą su projekto partneriais iš Turkijos ir Rumunijos. Dėl pandemijos negalėjo dalyvauti Italijos komanda. Tai jau buvo antrasis tarptautinis susitikimas. Pernai vasario mėn. mokyklos atstovai vyko į Turkiją. (daugiau>>>)       Liolių pagrindinės mokyklos soc. pedagogė, mokytojos Irena ir Lina kartu su penktokais ir šeštokais, pasitinkant mirusiųjų minėjimo dieną – Vėlines, surengė pilietinę akciją „Atkelkim vėlių vartelius“. Šios akcijos tikslas – aplankyti netoli mokyklos esančias kapines ir uždegti žvakutes ant nebelankomų, užmirštų kapų. (daugiau>>>)
       Šiandien mūsų mokykloje vyko netradicinis pažintinis renginys "Augu sveikas ir saugus". Dalyvavo Pilnos dienos darželio grupė, II- PUG "Mikimauzų" grupė, bei visų pradinių klasių mokiniai. (daugiau>>>)

       Liolių pagrindinėje mokykloje buvo paminėta pasaulinė gyvūnų diena. Ruošiantis jai, vaikai turėjo atlikti namų darbus – nufotografuoti savo augintinius. Socialinė pedagogė Rita Tamošaitienė kartu su pradinių klasių ir visos dienos ikimokyklinio ugdymo grupės mokytojomis surengė naminių gyvūnėlių nuotraukų parodą. (daugiau>>>)


Sportas 2021

Liolių pagrindinės mokyklos IKI-PUG ,,Mikimauzų" gr. ugdytiniai surengė darbelių parodą „Linkmos rudens spalvos". Mokytoja Albina, mokytojos padėjėja Audronė.


Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla, akimirkos iš rugsėjo pirmosios šventės       Liolių pagrindinės mokyklos IKI-PUG ugdymo „Mikimauzų“ grupės vaikučiai lankėsi Liolių priešgaisrinėje saugos tarnyboje. Dėkojame ugniagesiui Raimundui.


Šalutiniai puslapiai
Nepriklausomybės g. 31
Liolių miestelis
LT-86232 Kelmės r. sav.
El. paštas: lioliumokykla@gmail.com
Tel. (8 427) 44 214


Pamokų laikas
1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.35-12.20
5. 12.30-13.15
6. 13.25-14.10
7. 14.20-15.05


 
 
 
 

Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla