Meninio skaitymo konkursas

„Ir žodžiai turi sparnus“

Kelmės „Kražantės“ progimnazijos Liolių skyriuje vyko 2-4  klasių mokinių  meninio skaitymo konkursas ,,Ir žodžiai turi sparnus“.  Mokiniai ieškojo gražių eilėraščių, juos mokėsi atmintinai. Pradinių klasių mokytojos Dalia S., Asta A., Jūratė B. išmokė mokinius  raiškiai deklamuoti, perteikti eilėraščio meninio žodžio grožį, emociją ir prasmę.
       Raiškiojo skaitymo gebėjimus parodyti ryžosi 4-os klasės mokinės Austėja Jagminaitė, Gustė Pakatilytė, Gustė Aleksandravičiūtė, Nerilė Krikštanavičiūtė, 3 klasės mokinė Enrika Kičenkaitė, 2 klasės mokinės Augustė Palubeckytė ir Viltė Mėlinauskytė.
       Jaunosios skaitovės ir gausus būrys klausytojų susirinko mokyklos fojė. Padrąsinančiais, paskatinančiais žodžiais, linkėdama dalyviams sėkmės ir meilės lietuviškam žodžiui, konkursą pradėjo skyriaus vedėja Lina Dzimidienė. Gražiausios lietuvių poetų eilėraščių eilės liejosi iš mokinių lūpų. Eilėraščių meninį skaitymą vertino lietuvių kalbos mokytojos Aistė Aginskaitė ir Lina Dzimidienė bei anglų kalbos mokytoja Reda Šneiderienė.

Komisijos nariams pasitarus, buvo išrinktos geriausios pradinukų skaitovės;  4 klasės mokinė Austėja Jagminaitė, 3 klasės mokinė Enrika Kičenkaitė ir 2 klasės mokinė Augustė Palubeckytė.
        Visos konkurso dalyvės buvo apdovanotos padėkomis ir saldžiomis  dovanėlėmis. Skaitovės nugalėtojos vyks į Kelmės rajono ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursą ,, Ir žodžiai turi sparnus“. Linkime jiems sėkmės.

Asta Aleksandravičienė