„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijos Liolių skyrius gali pasidžiaugti po dvejų metų pertraukos atgaivintu rajono pradinių klasių mokinių sporto renginiu ,, Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Varžybas organizavo skyriaus pradinių klasių mokytojos Dalia Savickienė, Jūratė Bialaglovienė, Asta Aleksandravičienė, socialinė pedagogė Rita Tamošaitienė, mokytojos padėjėja Agnė Ulskienė, dailės mokytoja Jolanta Meškauskienė ir skyriaus vedėja Lina Dzimidienė.
       Į plakatais, šūkiais papuoštą Liolių skyriaus sporto salę suvažiavo jaunieji sportininkai iš 8 mokyklų: Elvyravos pagrindinės mokyklos (fizinio ugdymo mokytoja R. Zubavičienė), Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos bei tos pačios gimnazijos Vaiguvos Vlado Šimkaus skyriaus (pradinių klasių mokytojos D. Barauskienė, E. Anglickienė), Pakražančio gimnazijos (pradinių klasių mokytojas L. Rašimas), Kelmės Specialiosios mokyklos (fizinio ugdymo mokytojas G. Laurinavičius), Kelmės „Kražantės“ progimnazijos (pradinių klasių mokytoja L. Antanaitienė) bei svečiai iš Raseinių rajono Šiluvos gimnazijos (pradinių klasių mokytoja A. Petrauskienė).
       Susirinkusius pasveikino ir sėkmės estafetėse palinkėjo  Kelmės „Kražantės“ progimnazijos direktorė Laima Simėnienė, direktorės pavaduotoja Regina Dovydaitienė, Užvenčio Šatrijos Raganos ginazijos direktorius Albertas Pumputis ir  Kelmės „Kražantės“ progimnazijos  Liolių skyriaus vedėja Lina Dzimidienė.
       Varžybos prasidėjo staigmena: didžiulės Baltos Meškos šokiu pagal Marijono  Mikutavičiaus dainą „Pasveikinkit vieni kitus“. Burtų keliu  buvo išsiaiškinta  komandų žaidimo eilės tvarka. Varžybose teisėjavo Kelmės „Kražantės“ progimnazijos fizinio ugdymo mokytojas Gintaras Strielkauskis.

Tarp mokyklų komandų vyko įnirtinga kova: mokiniai šuoliavo  ant didelių kamuolių, lindo pro tunelius, važiavo paspirtukais, golfo lazdomis varė kamuoliukus ir mėtė juos į krepšius, bėgo „gyvatėle“ tarp lankų. Žiūrovus džiugino pasakų veikėjais apsirengę 6-7 klasių mokiniai.
       Štai ir atėjo ta akimirka, kada buvo paskelbti varžybų nugalėtojai. Taurę laimėjo ir pirmąją vietą iškovojo Kelmės „Kražantės“ progimnazijos 4 klasės mokinių komanda, antrąją vietą laimėjo Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos mokinių komanda, trečiąją vietą – varžybų šeimininkai, Kelmės ,, Kražantės“ progimnazijos Liolių skyriaus 3-4 klasių mokiniai. Visos  likusios  komandos buvo apdovanotos padėkomis, vaisių krepšeliais ir pakviesti bendrai nuotraukai.
       Pasibaigus renginiui, vaikai išskubėjo pasivaišinti arbata ir sausainiais, o mokytojai buvo pakviesti prie  kavos puodelio pasidalinti varžybų įspūdžiais. Tikimės ir kitais metais vėl su visais susitikti.

Asta Aleksandravičienė