Mamyčių dienos šventė „Būk šalia“

Ir vėl gegužė... Laukai ir miškai pilni žalumos, žydi sodai, ir saulės spinduliai, kasdien vis labiau džiugindami, skelbia, kad atėjo viena gražiausių pavasario švenčių ir viena svarbiausių dienų kiekvieno žmogaus gyvenime - Motinos diena. Ta proga Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijos Liolių skyriaus mokytojų kolektyvas sukvietė mamytes atsipūsti nuo darbų, pamiršti rūpesčius ir pasiklausyti ŠPT psichologės Sniegenos Urbelienės paskaitos apie vaikų ir tėvų santykius, tarpusavio bendravimo ypatumus.
       Po paskaitos mokyklos bendruomenė rinkosi į Liolių kultūros namus, kuriuose vyko koncertas  ,,Būk šalia“. Programą vedė  7 klasės mokiniai ir jų  vadovė  Danguolė Viršilienė. Septintokai skaitovai džiugino mus gražiausiais, mamoms skirtais posmais.  Linksmu eilėraštuku mamas pasveikino patys mažiausieji visos dienos grupės ugdytiniai (mokytoja Irma Burneckienė). Skambios ir jautrios dainelės liejosi iš IUG ir PUG  ugdytinių  ir 1-4 klasių mokinių lūpų ( mokytoja Albina Kalvaitienė). 1-3 klasių mokiniai mamoms dovanojo nuotaikingą lietuvių liaudies šokį ,,Blezdingėlė“ (mokytojos Dalė Savickienė, Asta Aleksandravičienė), 4 klasės mokiniai visus pradžiugino linkėjimais ir linksmu, šiuolaikišku šokiu ,,Gėlės“ (mokytoja Jūratė Bialaglovienė), penktokai padainavo dainą ,,Mamos suknelė“ (klasės vadovė Irena Samuolienė), o 6 klasės mokiniai sušoko šokį ,,Gransveras“ (klasės vadovas Antanas Kubilius).

Gražius ir jautrius sveikinimo žodžius tarė Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijos skyriaus vedėja Lina Dzimidienė, Liolių seniūnijos seniūnė Jolita  Gajauskienė,  Liolių Šv. Apaštalų Simono ir Judo Tado parapijos klebonas Algimantas Žibėnas, bibliotekos vedėja Silva Pakatilienė, miestelio bendruomenės pirmininkė Diana Strielkauskienė.
       Šventės kulminacija – asmeniniai mamų sveikinimai: mokinių rankdarbiai, piešiniai, gėlių puokštelės, o labiausiai visų motinų širdis sušildė jų vaikų bučiniai, apsikabinimai, dėmesys ir meilė.

Pradinių klasių mokytoja Asta Aleksandravičienė